PEDAMED Bilgi Paylaşımı Projesi (BİPAP)

PEDAMED Bilgi Paylaşımı Projesi (BİPAP)

Psikoeğitim ruh sağlığı profesyonellerinin çalışma alanlarında çok sık kullandıkları bir tür bilgilendirme ve eğitim sistemidir. Gerek psikiyatri uzmanları gerekse psikologlar hastalarının sorularına doyurucu ve bilgilendirici yanıtlar vererek iyileşme sürecine katkıda bulunurlar.

Bununla birlikte hastalığı ister olsun ister olmasın birçok insan gündelik yaşamda karşılaştığı sorunlarla ilgili araştırma ihtiyacı hisseder. Bunun için en fazla internetteki kaynakları kullanır.

Ancak maalesef yetkin olmayan kişiler de psikiyatri/psikoloji alanını ilgilendiren konularda sıkça yazı yazmakta ve yanlış yönlendirmelere sebep olmaktadır.

Bilgi karmaşasının bu kadar yoğun olduğu bir zamanda PEDAMED olarak "Bilgi Paylaşımı Projesi (BİPAP)" oluşturduk. Konusunda uzman psikiyatrist ve psikologlarımız tarafından hem gündelik yaşamda merak edilen konularla ilgili hem de klinik pratiğimizde karşılaştığımız hastalıkların vaka sunumu tarzında paylaşımını amaçladık.

İnternet sitemizin Hakkımızda/E-Katalog başlığı altında yazılarımızı derlemeye başladık.

Sürekli güncellenen, dinamik ve doyurucu bilgiler vermeyi amaçladığımız BİPAP projesi ile siz değerli okurlarımıza ulaşmayı planlıyoruz.

Her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi lütfen info@pedamed.com.tr adresine yazınız. Sizlerin katılımı ile daha güçlü bir eğitim süreci oluşturacağımıza inanıyoruz.

Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi